Zakup mieszkania pod wynajem. Kawalerka czy większe?

Śląsk to region Polski, w którym mamy ogromny wybór mieszkań na rynku pierwotnym od wiodących deweloperów, co oczywiście tym bardziej zachęca do zakupu. Ponadto to właśnie w tej aglomeracji można mieć pewność co do przystępnych cen za metr kwadratowy. Jeśli planujemy kupić mieszkanie pod wynajem, Śląsk wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom z wieloma atrakcyjnymi ofertami. Sprawdźmy, co można wybrać.

Kto wynajmuje mieszkania na Śląsku?

Z uwagi na fakt, że to region, w którym nie brakuje pracy, na Śląsk przeprowadzają się single, ale też młode pary i rodziny z dziećmi. To również region, w którym bardzo dobrze rozwinięte jest szkolnictwo. Możemy więc liczyć na studentów. W takim wypadku zarówno kawalerka, jak i większe mieszkanie to dobry wybór. Wszystko zależy od naszych indywidualnych możliwości finansowych.

Gdzie warto kupić mieszkanie pod wynajem na Śląsku?

Polecamy Gliwice, gdzie mamy styczność z jednym z wiodących deweloperów. Dokładnie chodzi o mieszkania w Gliwicach na osiedlu Willa Miejska LUX. Trzy budynki wielorodzinne zapewniają możliwość zakupu mieszkania o metrażu 37-90 m2. Mamy tu mieszkania dwu, trzy oraz czteropokojowe o funkcjonalnych układach pomieszczeń, idealne i proste w każdej z możliwych aranżacji. Osiedle oddalone jest od centrum 5 minut jazdy samochodem. Znajduje się na terenie ogrodzonym z dostępem do ogródków. Każde z mieszkań posiada balkon oraz przynależną komórkę lokatorską

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *