Wyprowadzamy się do centrum Zabrza. Co wybrać?

Z wielu powodów potrzebujemy mieszkać w centrum miasta, gdzie z dotarciem do każdego miejsca nie mamy najmniejszego problemu. Mieszkania w samym centrum miasta są wybierane zwłaszcza przez rodziny z dziećmi, które w tym wypadku nie mają problemów z dojazdem do szkoły. Powodów dla takiego wyboru może być oczywiście wiele więcej. My jednak podpowiadamy, jaką inwestycją w sercu Zabrza warto zainteresować się, bo jest godna szczególnej uwagi.

Osiedle Żyj Kolorowo przy ulicy Majnusza

To osiedle zlokalizowane w samym centrum miasta Zabrze, niemniej jednak w komfortowej bliskości z parkiem. Wokół osiedla, które stanowią dwa budynki pięciokondygnacyjne z lokalami usługowymi na parterze rozpościerają się atrakcyjne tereny zielone. To mieszkania deweloperskie w Zabrzu godne uwagi z powodu funkcjonalnych rozkładów, jasnych wnętrz, jak również z powodu ekonomicznego. To mieszkania tanie w eksploatacji. Mieszkania wyposażone są we wszystkie niezbędne instalacje wykończone w standardzie deweloperskim.

Jakie ceny mieszkań w Zabrzu?

Jeśli chodzi o śląską aglomerację, która jest w porównaniu z innymi regionami Polski relatywnie tania pod kątem cen nowych mieszkań, nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku Zabrza. Mamy tu możliwość zakupu taniego mieszkania na rynku pierwotnym zwłaszcza z uwagi na fakt funkcjonowania dewelopera Trojan, który gwarantuje swoim klientom przystępne ceny wysokiej jakości mieszkań.

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *