Więcej o popularnych inwestycjach mieszkaniowych w Zabrzu

W Zabrzu mamy do czynienia z czołowymi deweloperami, którym oczywiście można zaufać, bo to renomowane firmy od lat na rynku. Jednym z takich deweloperów jest firma Trojan, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nabywców z inwestycjami mieszkaniowymi godnymi szczególnej uwagi. Sprawdźmy, gdzie może zamieszkać rodzina z dziećmi, czyli dokładnie kupić mieszkanie w przystępnej cenie.

 

Żyj Kolorowo – osiedle idealne

 

To ciche i spokojne osiedle usytuowane przy ulicy Majnusza, blisko centrum miasta oraz parku. Dużo zieleni oraz dogodna lokalizacja to idealne połączenie dla rodzin z dziećmi, które uczęszczają do szkół czy przedszkoli. Pod względem infrastruktury społecznej tej inwestycji nie da się zarzucić niczego złego. Mamy tu bowiem: przedszkola, szkoły, aptekę, centra handlowe oraz przystanki autobusy i tramwajowy. Osiedle stanowią dwa budynki pięciokondygnacyjne z nowymi mieszkaniami w Zabrzu dokładnie dwu, trzy oraz czteropokojowymi o metrażu 41-77 m2. Mieszkania oddawane są w ręce nabywców w stanie deweloperskim bez podłóg oraz bez białego montażu, wyposażone we wszystkie niezbędne instalacje.

 

Słoneczne Wzgórze – kameralny budynek wielorodzinny

 

Ta ciekawa nowoczesna architektura przyciąga nabywców. W wielorodzinnym budynku przy ulicy Grunwaldzkiej znajdują się 23 mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Mamy tu możliwość zakupu mieszkania dwu, trzy lub czteropokojowego. Każde z nich posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń gwarantujący najwyższej walory użytkowania powierzchni mieszkalnej. Mieszkania wyposażone są w balkon lub taras.

About

View all posts by

2 thoughts on “Więcej o popularnych inwestycjach mieszkaniowych w Zabrzu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *