Jaki metraż nowych mieszkań?

Nowe inwestycje mieszkalne kierują się nie tylko ekonomicznym kryteriami, ale przede wszystkim zapotrzebowaniem. Dlatego nie bez powodu na rynku pierwotnym pojawia się największa ilość mieszkań w danym przedziale metrażowym. Jaki to metraż? Chcesz wiedzieć, jak również poznać atrakcyjne lokalizację domów wielorodzinnych na Śląsku. Koniecznie czytaj dalej.

 

Jaki metraż mieszkania preferujemy?

 

Podkreślamy, że chodzi o mieszkania, nie o domy. W takim wypadku relatywnie często poszukiwanym metrażem jest około 48% m2. To typowe mieszkania dwupokojowe, takie jak na przykład nowe mieszkania w Mikołowie znanego dewelopera Trojan. W inwestycji tej znajdziemy oczywiście też mieszkania o większym metrażu. Niemniej jednak dwupokojowych jest zdecydowanie więcej. To ponadto mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, atrakcyjne architektonicznie o najwyższych walorach użytkowych. Nie bez powodu w sprzedaży znajdują się już ostatnie.

 

Czy kupujemy duże nowe mieszkania?

 

Choć preferujemy małe przytulne gniazdka, w ostatnich latach wzrósł popyt na duże mieszkania. Miało to oczywiście związek z dopłatą MDM, z czego na obecną chwilę znów można korzystać. Rynek deweloperski stale się rozwija. Należy jednak pamiętać, że warunki jego rozwoju w zdecydowanej mierze warunkują potrzeby nabywców. Wolimy kupować nowe mieszkania, nie ma więc powodów do zdziwienia, że deweloperzy bacznie przyglądają się naszym potrzebom i skrupulatnie je zapewniają.

About

View all posts by

2 thoughts on “Jaki metraż nowych mieszkań?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *